Themes - Twenty Nineteen - en to bg translation catalogue (75 entries)

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><br><span class="post-title">%title</span>
bg: <span class="meta-nav">Публикувано на</span><br><span class="post-title">%title</span>

[ctx: post]
en: Featured
bg: На фокус

en: Twenty Nineteen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
bg: Twenty Nineteen изисква най-малко версия 4.7 на WordPress. Вие използвате версия %s. Обновете и опитайте отново.

en: Back
bg: Назад

en: More
bg: Още

en: Apply a filter to featured images using the primary color
bg: Прилагане на филтър с основния цвят към основните изображения

en: Apply a custom color for buttons, links, featured images, etc.
bg: Прилагане на потребителски цвят към бутони, връзки, основни изображения и др.

[ctx: primary color]
en: Custom
bg: Потребителски

[ctx: primary color]
en: Default
bg: По подразбиране

en: White
bg: Бяла

en: Light Gray
bg: Светлосив

en: Dark Gray
bg: Тъмносив

en: Secondary
bg: Допълнителен

en: Huge
bg: Огромен

en: Large
bg: Голям

en: Normal
bg: Нормален

en: Small
bg: Малък

en: Footer Menu
bg: Меню в долната част на сайта

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
bg: Пълен размер

en: Page
bg: Страница

en: Add widgets here to appear in your footer.
bg: Добавете джаджи тук, за да се появят в долната част на сайта.

en: Footer
bg: Долна част на сайта

en: Primary Color
bg: Основен цвят

en: No comments
bg: Няма коментари

note: translators: %1(X comments)$s
en: %d Comment | %d Comments
bg[0]: %d коментар
bg[1]: %d коментари

en: View more posts
bg: Преглед на още публикации

note: translators: %s: post author
en: Published by %s
bg: Автор: %s

en: Top Menu
bg: Горно меню

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
bg: Цялата публикация <span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
bg: Страници:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
bg: Страницата не съществува. Пробвайте да потърсите каквото ви трябва.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
bg: Няма резултати, отговарящи на вашето търсене. Опитайте отново с други ключови думи.

note: translators: 1: link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
bg: Време е за първата ви публикация. <a href="%1$s">Започнете от тук</a>.

en: Nothing Found
bg: Нищо не е намерено

en: Previous post:
bg: Предишна публикация:

en: Previous Post
bg: Предишна публикация

en: Next post:
bg: Следваща публикация:

en: Next Post
bg: Следваща публикация

en: Search results for:
bg: Резултати от търсене на:

en: Older posts
bg: По-стари

en: Newer posts
bg: По-нови

en: Tags:
bg: Етикети:

en: Posted in
bg: Публикувано на

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
bg: Оставете коментар<span class="screen-reader-text"> на %s</span>

en: Posted by
bg: Автор

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
bg: Г

en: Archives:
bg: Архиви:

note: translators: %s: Taxonomy singular name
en: %s Archives:
bg: Архиви на %s:

en: Post Type Archives:
bg: Архиви по тип съдържание:

en: Daily Archives:
bg: Архиви по дни:

en: Monthly Archives:
bg: Архиви по месеци:

en: Yearly Archives:
bg: Архиви по години:

en: Author Archives:
bg: Архиви по автор:

en: Tag Archives:
bg: Архиви на етикет:

en: Category Archives:
bg: Архиви на категория:

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers.
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
bg: Редактиране на <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Skip to content
bg: Напред към съдържанието

en: Social Links Menu
bg: Меню с линкове към социални мрежи

en: Primary
bg: Главен

note: translators: %s: WordPress.
en: Proudly powered by %s.
bg: Задвижван от %s.

en: Comments are closed.
bg: Коментарите са изключени.

en: Next
bg: Следваща

en: Previous
bg: Предишни

en: Comments
bg: Коментари

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s reply on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s replies on &ldquo;%2$s&rdquo;
bg[0]: %1$s отговор на &ldquo;%2$s&rdquo;
bg[1]: %1$s отговори на &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One reply on &ldquo;%s&rdquo;
bg: Един отговор на &ldquo;%s&rdquo;

en: Leave a comment
bg: Оставете коментар

en: Join the Conversation
bg: Включете се в разговора

en: Your comment is awaiting moderation.
bg: Коментарът ви чака да бъде прегледан от модератор.

en: Edit
bg: Редактиране

note: translators: 1: comment date, 2: comment time
en: %1$s at %2$s
bg: %1$s в %2$s

en: %s <span class="screen-reader-text says">says:</span>
bg: %s <span class="screen-reader-text says">казва:</span>

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
bg: Тук няма нищо. Опитайте с търсене?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
bg: Страницата не е открита.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
bg: Екипът на WordPress
